Obrázek

Něco o výletech - více paraglidingu!

Tobě, který rád objevuješ nová místa a chceš se dále zdokonalovat v létání, nebo si prostě jen chceš udělat dovolenou a vypadnout pryč od starostí.

Nabízíme Ti možnost jet s námi na výlet po krásných paraglidingových terénech ve Slovinsku, Itálii, Francii i Španělsku.

Každoročně vypisujeme termíny různých typů výletů, aby si každý přišel na své.  Krátké, dlouhé, široké, pro mírně pokročilé, pro zkušenější, na klasická osvědčená lítací místa, ale i za exotikou a za teplem. Termíny jsou více méně pevně dané, ale místa konání (teď mluvím o těch klasických 4-5 denních výletech do Alp) jsou stěžejní podle počasí. Samozřejmě vypsaná místa jsou prioritou, ale jakmile předpověi budou tvrdit, že tam to bude nic moc a někde jinde to bude o dost lepší, pojedeme za počasím. Nejezdíme přeci na poznávací výlety po hradech a zámcích, ale na výlety s co nejvíc nalítanýma hodinama:-)

Pokud bude ale předpověď skutečně katastrofální všude,  termín přesuneme nebo dva dny před odjezdem zrušíme. Víme, že to některým z Vás může udělat problém v práci, nebo doma, ale není to lepší varianta než jet někam, kde budeme moknout ve stanu a na kopec jen koukat? To je škoda dovolené.

Také na rozdíl od většiny konkurence jezdíme na všechny typy zájezdů minimálně ve dvou instruktorech. Víme, že na většině výletech budou lidé různých zkušeností a chceme, aby ani jedna skupina nebyla tou druhou omezována. Díky dvoum instruktorům může vždy jeden pomáhat na startu a druhý sjet dolu, kde se může na vysílačce věnovat těm už ve vzduchu. I po odstartování všech jste pod dohledem dvou párů očí, které Vás z různých úhlů sledují a pomocí rádia navigují, abyste ve vzduchu vydrželi co nejdéle. 

Prostě chceme dělat výlety, na kterých budou všichni spokojení a hlavně se tam bude lítat.

TOPlist