Obrázek

Články / 2th European Championship Accurancy

ME v přesnosti přistání 2010

27. 7. 2010 / Kačenka

Již před týdnem v pondělí se česká partička reprezentantů v přesnosti přistání ve složení pěti chlapů (Tomáš Lednik, Kamil Konečný, Martin Ondrášek, Radek Václavík a Michal Šneiberg) a dvou ženských (Markéta  "sfinga" Tomášková a Kateřina Pánková) vydala do Tureckého městečka Inonu, kde budou celé dva týdny padat na terč...

Cestu autem do Turecka(skoro 3000km) jsme přežili. Cestou jsme málem nabrali Amantici Alfovi, ale naštěstí rozum zvítězil, a tak jsme si ji jen řádně pomazlili a nechali dále svému osudu na parkovišti (ještě ale máme před sebou cestu zpět:-)).

Jako trénink jsme zvolili předcházející Krůta open (Turecké mistrovství), které bylo organizátory takticky uspořádáno těsně před ME. Už tady se nám zadařilo, Šnajby skončil 5.(z 61), Sfinga (česká reproška) byla mezi babami 1. a já skončila s bramborou:-).
Máme tu dost hustý režim. Ráno vstáváme v 5:30 na snídani, v šest jedeme na kopec. Lítáme do poledne (když to jde), a pak celý den v děsným vedru zevlíme na pokojích nebo u bazénu, abychom v pět vyjeli na kopec a do večera čekali, než nás zas svezou dolů... Oni totiž už prý poslední 2 měsíce doufají, že navečer zdechne vítr. Marně.

A nemůže se tu otevřeně pít alkohol... Takže co myslíte, Šnajbíček jenom brble. Že se vstává, že je vedro, že jsou všude kousací mouchy, že Turci jsou mantáci, že se nemůže motat(už jen proto, že musí ráno vstávat!).

No nic taky něco k výsledkům... šnajby první dvě kola na placku, pak ale jedno kolo kazí a přistává 4metry od terče, takže všechno špatně. Pak už se nějak nemůže na ty centimetrový dopady dorovnat a tak po šestém kole drží třicátou pozici.

O mě se radši nebudu moc zmiňovat, středa mi krapet nesedla, dva lety za sebou jsem totálně zkazila, takže hrdě obsazuji desáté místo mezi ženami. Závodům však stále ještě není konec a mohou přinést mnoho zajímavých změn... proto Let's Go přistávat:-)

Jinak v týmech jsme na tom zatím výborně... vedeme. Dobře si stojí i Tomáš Lednik, který zatím útočí na bednu a Markéta, která v ženách vyhrává s výrazným náskokem. Doufejme, že jim to vydrží.

Konečně jsme doma...:-)

Výsledky nakonec nejsou špatné... V týmech jsme udrželi zlatou pozici a tak jsme se stali mistry evropy 2010. Tomáš Lednik obsadil výborné 2.místo. Markéta vyhrála kategorii ženy. Šnajby dobojoval na 24.místě a mě se moc nedařilo a tak zůstávám na 50tém místě.


       

          

TOPlist